Prvé prihlásenie člena/rodiča do platformy

Tvoj klub zaobstaral klubovú platformu eos a ty sa do nej chceš zaregistrovať alebo prvýkrát prihlásiť? Či už si členom, alebo rodičom dieťaťa, tu nájdeš, ako začať.

Postup v krátkych bodoch
1. Preklikni sa cez e-mailovú pozvánku, ktorú ti zaslalo vedenie. V prípade registrácie cez registračný formulár v platforme musíš najskôr počkať – e-mail s pozvánkou ti príde, až keď ti vedenie registráciu schváli.
2. Vytvor si svoj užívateľský prístup. Do platformy sa prihlasuješ e-mailom a heslom, ktoré si v tomto kroku nastavíš. Pokiaľ si rodič a v platforme budeš zastupovať svoje dieťa, vyber, že si zástupca. Platforma totiž rozlišuje prístupy zástupcu a člena,a pokiaľ je vek člena nižší ako rozhodný vek (18 rokov), dostaneš v pozvánke na výber.
3. Vyplň formulár s osobnými údajmi. Súčasťou je aj udelenie GDPR súhlasov.
4. Stiahni si mobilnú appku, pridaj si svoj klub a dostávaj notifikácie na všetko dôležité.

Registrácia do klubu je možná dvoma spôsobmi:

  • Na základe pozvánky zaslanej priamo vedením klubu na e-mail člena alebo rodiča.
  • Cez registračný formulár na prihlasovacej stránke do vašej klubovej platformy. V prípade, že registruješ svoje dieťa, zadaj meno a priezvisko dieťaťa, ale kontaktné údaje na seba ako rodičia. Až vedenie klubu registráciu schváli, príde ti na mail pozvánka. Pokiaľ registruješ viac detí, vyplň rovnakú e-mailovú adresu a účty sa ti spárujú.

V oboch prípadoch máš na e-maile pozvánku, v ktorej klikni na Vytvoriť účet.

Pokiaľ je vek člena nižší ako rozhodný vek (18 rokov), dostaneš na výber, či si rodič/zástupca, alebo člen. Vyber správnu možnosť.

  • Potvrď alebo vyplň svoje meno a vytvor si silné heslo.
  • Vyplň osobné a kontaktné údaje člena.
  • Pokiaľ si zástupca, vyplň v ďalšom kroku aj svoje údaje. Tiež môžeš pridať ďalšieho zástupcu, napr. druhého rodiča.
  • Udeľ súhlasy.
  • Pokiaľ si rodič a chceš, aby tvoje dieťa malo do platformy tiež svoj aktívny prístup, prejdi z obrazovky Môj prehľad do Profilu člena a nechaj mu na e-mail zaslať pozvánku.


Stiahni si mobilnú appku a pridaj si svoj klub – všetky informácie nájdeš na stránke Mobilné aplikácie po kliknutí na svoje iniciály vpravo hore.

Viac detí pod jedným účtom

Pokiaľ máš v klube viac detí, dostaneš od klubu samostatné pozvánky. Pokiaľ ich registruješ cez registračný formulár, zadaj u oboch svoju mailovku – rovnakú pre všetky deti. Po prihlásení do platformy sa medzi jednotlivými deťmi môžeš prepínať.

Čo všetko ti platforma ponúka, sa môžeš pozrieť v samostatnom článku.