Klubová platforma eos pre členov a rodičov

Náš klub ide s dobou a zaobstaral pre svojich členov klubovú platformu eos. Vraj to bude lepšie pre všetkých. Aj ja ako člen/rodič budem mať všetky informácie na jednom mieste. Len sa v internetovom prehliadači alebo v mobilnej aplikácii prihlásim a všetko, čo sa týka môjho pôsobenia v klube, tam nájdem.

Je to tak! Navyše to nie je to nič zložité. Pre rýchlejšiu orientáciu prinášame malú nápovedu, v ktorej si popíšeme, ako platforma funguje a kde čo nájdeš.

Registrácia a prihlásenie
Úvodnému procesu sa podrobne venujeme v samostatnom článku.

Môj prehľad
No a si v členskej sekcii! Môj prehľad je prvá stránka, na ktorej sa po každom prihlásení ocitneš. Nájdeš tu všetky pre teba dôležité informácie pohromade.

Prejdeme to, čo by nemuselo byť jasné:

Zdravotná prehliadka – stav tvojej zdravotnej prehliadky. Keď ju máš prepadnutú alebo sa blíži jej vypršanie, môžeš cez členskú sekciu odovzdať novú. Stačí sa prekliknúť cez odkaz alebo použiť tlačidlo pod kalendárom, vybrať dátum prehliadky, nahrať sken a odoslať ho na manažment.

Platby – súhrn neuhradených platieb a platieb po splatnosti. Keď sa do nich preklikneš, uvidíš svoje jednotlivé neuhradené platby so všetkými informáciami, ktoré na zaplatenie potrebuješ. Každá platba má aj svoj QR kód – pokiaľ používaš bankovníctvo na svojom mobile, len kód oskenuješ a všetky údaje o platbe sa ti automaticky vyplnia. V zozname Uhradených platieb si tiež môžeš vygenerovať potvrdenie o úhrade.

Požiadavky – tvoje požiadavky na manažment klubu a tiež požiadavky, ktoré má vedenie na teba. Môžu to byť potrebné tvoje požiadavky na zmenu osobných údajov, odovzdanie zdravotnej prehliadky alebo akéhokoľvek iného dokumentu.

Profil člena – tu nájdeš všetky svoje údaje pohromade. Či už sú to osobné a kontaktné údaje, udelené súhlasy alebo nastavenia tvojho užívateľského účtu. Všetko tu môžeš spravovať. Ikonkou vedľa sa potom môžeš prepínať medzi viacerými členmi – ak si rodič a máš v klube viac detí.
Akcia pod kalendárom – tu si môžeš synchronizovať kalendár napríklad s kalendárom v mobile, hromadne sa ospravedlniť z tréningov na určité obdobie dopredu, poslať novú požiadavku na manažment atď.

Najpodstatnejšia časť obrazovky zaberá zoznam tvojich udalostí, ktoré sa vpravo prehľadne zobrazujú aj v kalendári. Keď si na súpiske viacerých tímov, zobrazujú sa ti tu udalosti, ktorých sa máš zúčastniť, zo všetkých týchto tímov. Môžeš si zobraziť udalosti pokojne na rok dopredu a rovno na ne vyjadriť svoju účasť.
Vo vrchnej lište vidíš zvonček, do ktorého ti chodia všetky dôležité upozornenia – notifikácia na nové príspevky na ploche, nové platby, zamietnuté žiadosti na manažment atp. Tie ti chodia aj do mobilnej aplikácie a e-mailu.


Klubová nástenka
Tu nájdeš dôležité klubové oznámenia a informácie. Majú sem prístup úplne všetci členovia klubu.

Vedenie klubu sem pridáva príspevky, na ktoré dostávaš notifikácie. K príspevkom môže byť pripojená aj príloha alebo napríklad anketa. Jednotlivé príspevky môžeš komentovať a vzniká tak pod nimi diskusia.
Napravo je ďalší kalendár – pretože si na Klubovej stene, je to kalendár klubových akcií.


Plocha mojich tímov
Fungujú podobne ako Klubová nástenka. Máš prístup na stene tých tímov, na ktorých súpiske sa nachádzaš.

  • Na stene vidíš hore najbližšiu udalosť daného tímu, ktorej sa máš zúčastniť.
  • Môžeš sa prekliknúť aj na tímovú nástenku, kde nájdeš dôležité informácie platné napríklad na celý rok.
  • Nájdeš tu aj dokumenty zdieľané s daným tímom.
  • Môžeš sa pozrieť na zoznam členov tímu, kde nájdeš predovšetkým kontakty na ostatných.
  • Realizačný tím vidíš aj pod kalendárom – môžeš si na niekoho kliknúť a zobraziť si jeho kontakty aj tu.
  • Na tímovej stene môžeš na rozdiel od tej klubovej pridávať aj hlavné príspevky a začať tak nejakú tému.


Ďalšie veci
V menu naľavo pod ploche tímov vidíš ďalšie dôležité položky. Prihlasovať sa na elektronické prihlášky alebo potvrdzovať svoju účasť na nomináciách.

Dokumenty a súbory – keď s tebou klub chce zdieľať nejaký dokument, nájdeš ho tu. Môže ísť napríklad o formulár zdravotnej prehliadky alebo akékoľvek iné podklady a súbory, ktoré si tu môžeš jednoducho stiahnuť a treba vytlačiť. Tiež tu nájdeš súbory, ktoré sú k tvojmu profilu nahrané – napríklad tie tebou odovzdané.

Členské kontá – tu si môžeš prezerať tie svoje, môže to byť napr. konto na zber bonusov za pomoc klubu alebo konto na dobíjanie kreditu na platené tréningy a pod.

E-prihlášky – to sú udalosti väčšieho charakteru – napríklad sústredenie alebo letný kemp. Môžeš sa tu na ne prihlasovať. Akonáhle sa prihlásiš a vedenie tvoju účasť schváli alebo zamietne, príde ti upozornenie. Keď ťa schváli, môže sa ti rovno automaticky vygenerovať platba, pokiaľ sa za udalosť niečo platí. Ohľadom toho ti tiež príde notifikácia.

Nominácia – sú to udalosti, väčšinou zápasy alebo turnaje, súťaže na ktoré si bol/a osobne nominovaný/á. Máš možnosť každú nomináciu prijať alebo odmietnuť.

Organizovanie – tu nájdeš pozvánky na udalosti, ktoré vedenie vytvorilo, keď potrebuje s niečím pomôcť – napríklad s organizovaním zápasu alebo turnaja alebo s čímkoľvek iným. Takáto udalosť môže byť spojená aj s nejakou odmenou, ktorú za pomoc dostaneš.

O klube
Pokiaľ ti niečo nepôjde, kontaktuj správcu klubovej platformy. Ten ti so všetkým pomôže alebo sa poradí priamo s operátormi EOS.

Ďalšie konkrétnejšie zamerané pomocné články nájdete na našom webe.