MŠO Štúrovo predstavuje EOS!

Môžete zahodiť poznámkový blok, skončiť stále hľadanie facebookových príspevkov, prestať riešiť ospravedlnenky, a už viac nemusíte volať trénerovi kvôli informáciám! Budete mať športovca viac pod kontrolou. Vďaka komplexnému on-line riešeniu, vďaka klubovej platformy EOS!
 
Naša organizácia každoročne organizuje viac ako tisíc podujatí, má viac ako 200 športovcov, spolupracuje s viac ako 20 trénermi, prevádzkuje 6 oddielov, čo je v regióne južného Slovenska unikát. Každý oddiel má iné potreby, administratívna práca je nielen komplikovaná, ale aj veľmi náročná, pretože nie je možné každého poznať, každého sledovať a osloviť každého z prvej ruky. Zatiaľ! Náš klub predstavuje EOS, čo je klubová platforma, prostredníctvom ktorej môžeme osloviť všetkých členov súčasne. Nemusíte si zapisovať čas tréningu, nepotrebujete samostatný kalendár na zaznamenávanie zápasov, nemusíte si pamätať, kedy potrebujete a kam ísť, pretože odteraz to môžete mať vo vrecku pomocou vášho smartfónu.

Uľahčuje to aj prácu trénerom, pretože odtiaľto môžu online napísať prezenčnú listinu, poslať správu na nástenku, nominovať zostavu na konkrétny zápas, zorganizovať sústredenie alebo inú akciu, o ktorej všetky podrobnosti budú okamžite prijaté vybranou skupinou, čím sa uľahčí komunikácia medzi športovcami, rodičmi a trénermi.

Športovci a ich rodičia môžu nielen sledovať čas tréningov, ich detaily a záznamy o dochádzke, ale môžu aj reagovať na účasť na tréningu či zápase. Pomocou platformy môžu komunikovať priamo s kanceláriou organizácie, čo môže byť veľkou pomocou pri žiadaní a podávaní rôznych potvrdení a žiadostí.

Platforma tiež poskytuje obrovskú pomoc pri platení členského poplatku či iných nákladov, pretože pravidelne indikuje zaplatenie členského poplatku za daný mesiac. Platbu je možné uskutočniť rýchlo, jednoducho a okamžite online prostredníctvom platformy. Hotovostné platby sú stále dostupné v kancelárii.

Obrovskou výhodou je aplikácia pre smartfóny, ktorá umožňuje rodičom a športovcom celý systém pohodlne využívať.

Aplikácia EOS je bezplatná v obchodoch App Store a Google Play. Môžete sa prihlásiť ako študent alebo rodič. Naši existujúci členovia dostanú na e-mailovú adresu pozvánku, prostredníctvom ktorej si môžu vytvoriť svoj čiastočne vytvorený účet. Noví záujemcovia sa môžu stať našimi členmi odoslaním papierovej prihlášky do konca roka.

Od roku 2024 zrušíme papierové prihlášky, čím budeme chrániť naše životné prostredie.