Letné tenisové turnaje

Tenisový oddiel MŠO Štúrovo pravidelne organizuje tenisové turnaje v letnom období. Ani tento rok tomu nebolo inak. Posledný júlový víkend bol na rade MŠO Cup pre kategóriu starších žiakov a žiačok. Pomaly začína byť tradíciou, že keď sa v Štúrove na antukových kurtoch organizuje tenisový turnaj, tak sa krásne letné počasie  premení na dažďové, ktoré nám sťažuje podmienky na hru a predlžuje časový harmonogram. Tento rok turnaj trval od soboty od rána až do nedele, keď sme víťazov spoznali pár minút pred 21 hodinou. Víťazmi sa vo dvojhrách stali Szöllősy a Šišovský, vo štvorhrách páry Szöllősy a Štefaničová resp. Šišovský a Mravík.

Výsledky MŠO Cup:

Starší žiaci dvojhra
Staršie žiačky dvojhra
Starší žiaci štvorhra
Staršie žiačky štvorhra

.

Po úspešnom tenisovom tábore sa dňa 26. augusta 2023 uskutočnil turnaj pre deti do 8 rokov MŠO Kids Cup. Tu už vládlo slnečné až horúce počasie. Účastníci, medzi ktorými boli traja členovia MŠO Štúrovo –  Tóth, Tungli a Uher, boli rozdelení do dvoch skupín. Skupinu A vyhral Szöllősy, B skupinu ovládol Buncsák. Víťazi skupín zvládli aj semifinále a vo finále turnaja po setoch 10:4 a 10:6 sa z celkového víťazstva radoval Buncsák z Bratislavy.

Výsledky MŠO Kids Cup:

Deti do 8 rokov dvojhra

5.9.2023