Nyári tenisztornák

A nyári időszakban tenisz szakosztályunk rendszeresen tornákat szervez. Idén is megtelt a naptár. Az utolsó júliusi hétvégén az VSE Cup került megszervezésre, ahol a idősebb diákoké és diáklányoké volt a főszerep. Lassan hagyománnyá válik, hogy mikor Párkányban a salakos teniszpályán tornát szerveznek, a gyönyörű napos idő esős és rideggé válik. A torna a kedvezőtlen időjárás miatt szombat reggeltől egész vasárnapig tartott. A nap győztese egyesben Szöllősy és Šišovský, párosban Szöllősy és Štefaničová illetve Šišovský és Mravík.

VSE Cup eredmények:

Idősebb diákok egyéni kategóriája
Idősebb diákoklányok egyéni kategóriája
Idősebb diákok páros
Idősebb diákoklányok páros

.

Tenisztábor után augusztus 26-án zajlott a VSE Kids Cup, melyen a 8 éves korosztályig tehették próbára magukat a kis teniszpalánták. Az időre nem volt panasz, hétágra sütött a nap. A résztvevők között három VSE-s is megtekinthettek a kilátogatók, bemutatkozott Tóth, Tungli és Uher is. A sportolók két csoportba voltak osztva. Az A csoportot Szöllősy, a B csoportot Buncsák nyerte. A győztesek az elődöntőt és a döntőt is megvívták 10:4 és 10:6 szettekkel végül a végső győztes Buncsák lett Pozsonyból.