Podľa plánu

????????????????????????????????????

Začiatkom roka 2023 sa v stolnotenisovej hale v Nových Zámkoch uskutočnili Majstrovstvá okresu mužov A a B kategórie. V kategórii A sa mohli zúčastniť hráči od extraligy až po okresnú súťaž, v B kategórii bola účasť povolená len stolnotenistom okresnej súťaže. Na turnaji 6. januára sa zúčastnilo 17 hráčov A a 58 hráčov B kategórie. Najhodnotnejšie výsledky hráčov MŠO Štúrovo:

A kategória – dvojhra – 7. miesto Molnár Viktor a 9. miesto Treindl Ádám

A kategória – štvorhra – 5. miesto Barus/Treindl a 6. miesto Bahík/Molnár

B kategória – dvojhra – 6. miesto Simon Ferenc a 7. miesto Lőrincz Zoltán

B kategória – štvorhra – 2. miesto Lőrincz/Szabó ml. a 8. miesto Simon/Ölvecký

Majstrovstvá okresu v Nových Zámkoch
Dvojica Lőrincz – Szabó ml skončila na druhom mieste

Po Majstrovstvách okresu pokračovali boje v súťaži družstiev, ktoré trvali do prvého aprílového víkendu. Po skončení sezóny môžeme skonštatovať, že účinkovanie tímov dopadlo podľa plánu a očakávaní. Družstvo A sa udržalo v krajskej súťaži, v konkurencii dvanástich tímov skončilo na 8. mieste. Družstvá B a C bojovali v VI. lige, B družstvo obsadilo striebornú priečku a hráči C tímu skončili na peknom 6. mieste. Skúsené D družstvo hralo o špicu v VII. lige a skončilo na druhom mieste tabuľky.

Najúspešnejší hráči jednotlivých tímov:

MŠO Štúrovo A: Treindl Ádám 72 zápasov – 59 víťazstiev – úspešnosť 81,94%     

MŠO Štúrovo B: Ölvecký Gabriel 84 zápasov – 67 víťazstiev – úspešnosť 79,76%      

MŠO Štúrovo C: Demeter Peter 85 zápasov – 59 víťazstiev – úspešnosť 69,41%    

MŠO Štúrovo D: Balázs Milan 51 zápasov – 42 víťazstiev – úspešnosť 82,35% a Matuška Dionýz 66 zápasov – 54 víťazstiev – úspešnosť 81,82%   

Tabuľky:  

V. liga

.

VI. liga

.

VII. liga

4.4.2023