Tenis v zime

Na Halových regionálnych majstrovstvách západného Slovenska starších žiakov bol Hlóska druhý

Viktor Hlóska vo dvojhre skončil vo štvrťfinále. V 1. kole mal voľno, v 2. kole porazil vo vyrovnanom zápase Konopku (HSC Piešťany) 5:7, 6:4, 6:3 a vo štvrťfinále nestačil na spoluhráča zo štvorhry Andela (SPU Nitra) 2:6, 5:7. Vo štvorhre si so spomínaným Andelom vo štvrťfinále hladko poradili s piešťanskou dvojicou Adamča, Rusnák 6:0, 6:1, v semifinále vyradili druhý nasadený pár Faga, Krajčovič (Kúpele Piešťany) 6:2, 7:6. Vo finále bol nad ich sily najvyššie nasadený pár Bobošík, Mačej, opäť z Piešťan, ktorému podľahli 0:6 a 2:6.

V modrom strieborná dvojica Hlóska – Andel

.

Babindai ovládol Halové majstrovstvá SR 40+ v Leviciach

Štúrovský tenista Patrik Babindai na halových Majstrovstvách SR seniorov 40+ v Leviciach potvrdil rolu favorita a svoju tretiu finálovú účasť pretavil v prvý titul. Vo finále zdolal Želiezovčana Martina Pizúra po setoch 6:4 a 6:4. Babindai vyhral dva zápasy počas jedného dňa, hneď v úvodnom zápase si poradil so želiezovským „mladíkom“ Michalom Plešinským 6:1 a 6:2.

Som šťastný. Myslím si, že som mal zápasy pod kontrolou. Snažil som sa bojovať od začiatku do konca. Do tretice sa mi to podarilo, titul mi už nikto nevezme,“ povedal aktuálny prvý hráč Slovenska v kategórii 45+ Babindai.

Patrik Babindai – tenisový oddiel

1.3.2023