Hralo sa až do júla

Od 29. mája až do 10. júla trvali súťaže družstiev v tenise. Hralo sa systémom dva zápasy za víkend, jeden zápas na domácich kurtoch, jeden u súperov. Bolo to náročné ideálne zložiť družstvo, cestovať alebo zabezpečiť domáce zápasy pri dodržaní všetkých protipandemických opatrení. Zápasy v mesiaci jún a júl sa hrali vo veľkých horúčavách.

Výsledky družstiev MŠO Štúrovo:

Družstvo mladších žiakov v zložení – Filip Buda, Igor Kolárik, Adin Mánya, Jakub Izsák, Viktor Hlóska, Dániel Vince Címer a Bruno Robert Tóth, skončilo na štvrtom mieste.  

Poradie družstiev v I. triede:

1. Piešťany

2. Nitra

3. Matúškovo

4. Štúrovo

Tenisový tím mladších žiačok – Sofia Kardošová, Galina Masaryková, Kamila Poláková, Viktória Szekérová a Diana Menyhárt, skončil na 5. mieste. Víťazom sa stala Detská tenisová škola z Nitry.

Družstvo mužov, zľava: Patrik Slovák, Filip Kamanca, Patrik Babindai, Ľuboš Bogdányi a Roman Piaček. Ďalší hráči: Levente Berecz, Ladislav Szentes, Regő Szilágyi a Attila Tóth.

Muži vo vyrovnanej súťaži po veľkom boji skončili na 7. mieste z ôsmich tímov. O vyrovnanosti ligy svedčí aj fakt, že družstvá na treťom až siedmom mieste získali rovnako 10 bodov. Víťazmi súťaže sa stali tenisti z Komárna.

Fotogaléria zo zápasu MŠO Štúrovo – TK Slovan Galanta

15.7.2021