Muži skončili na piatom mieste

Prvé kolo III. ligy v súťažnom ročníku 2020 vo vzpieraní mužov MŠO Štúrovo zorganizovalo dňa 29.2.2020. V mestskej športovej hale domáce družstvo skončilo na šiestom mieste. Po nástupe pandémie bol ďalší osud ligy nejasný. Po uvoľnení opatrení zväz vypracoval nový súťažný kalendár, ktorý bol skrátený, a tak sa druhé kolo stalo zároveň aj finálovým. Usporiadateľmi finálového zápolenia dňa 26.9. 2020 boli opäť štúrovskí vzpierači. Domácim sa darilo a obsadili piate miesto a celkovo v III. lige skončili na piatej priečke.

Konečné poradie III. ligy v roku 2020:

1. Nové Mesto nad Váhom „A“

2. Zvolen

3. Bobrov „B“

4. Hurbanovo

5. Štúrovo

6. Nové Mesto nad Váhom „B“

Súťažili za MŠO Štúrovo: Hudec R., Molnár R., Molnár Š., Oláh P., Kajan D. a Vamsi K. Ostatní členovia oddielu boli usporiadateľmi pretekov. 

6.10.2020