Na tenisových turnajoch v Piešťanoch a Trnave sa Hlóskovi darilo

Štúrovský tenista Viktor Hlóska si na turnajoch do 8 rokov v Piešťanoch a Trnave počínal úspešne.

V prvom zo spomínaných turnajov zdolal v skupine Topoľčancov Klačanského 10:2 a Malinku 10:4, Žilinčana Jadlovského 10:6, Šaľana Reháka 10:3 a domáceho Bartovica 10:2. Zo skupiny postupoval z prvého miesta, kde si vo štvrťfinále poradil s Bartovičom z Bratislavy 10:8, ale v semifinále nestačil na neskoršieho víťaza turnaja Slanináka z Topoľčian a po veľkom boji mu podľahol 9:11. Viktor obsadil v Piešťanoch napokon pekné 3.miesto.

Na druhom turnaji si v prvom kole poradil so Skaličanom Kabzánim 4:0, vo štvrťfinále zdolal tým istým výsledkom Budoša z Bratislavy, ale v semifinále prehral s ďalším Bratislavčanom Bartovičom 1:4 a o konečné 3.miesto podľahol domácemu hráčovi Fagovi 0:4. V Trnave obsadil Viktor nepopulárne, ale za to solídne 4.miesto.

K úspechom mu gratulujeme!

4. 8. 2017

Patrik Babindai – tenisový oddiel