A pöstyéni és nagyszombati torna jól sikerült Hlóskának

Hlóska Viktor a párkányi teniszező sikeresen szerepelt Pöstyén és Nagyszombat városában rendezett tenisztornákon 8 éves kategóriában.

Az elsőként említett torna alkalmával Viktor a nagytapolcsáni Klačan és Malinka előbb 10:2 majd 10:4, a zsolnai Jadlovský 10:6, Rehák 10:3 és a hazai Bartovic ellen 10:2 eredményekkel teljesített. Csoportból elsőként jutott tovább. A negyeddöntőben a pozsonyi Bartovič várta, akivel 10:8-at játszott. Az elődöntőben a későbbi tornagyőztes Slaninák ellen vívott csatában 9:11-re maradt alul. Viktor végül megérdemelten állhatott a dobogó harmadik fokára.

A második tornaszereplés első körében a szakolcai Kabzáni volt az ellenfele, akit 4:0-ra legyőzött. A negyeddöntőben ugyanilyen eredménnyel a pozsonyi Budošt verte meg, de az elődöntőben a másik pozsonyival, Bartovič ellen alul maradt 1:4-re. A harmadik helyért a hazai Fago ellen állt ki, akitől 0:4-re kikapott. Így Nagyszombatban a 4. helyet érte el.