Víťazné ťaženia našich mužstiev

O úspešnej jeseni nášho „A“ mužstva sme už písali minule. Séria bez prehry trvala od 7. augusta 2016 do 26. marca 2017. V šestnástich zápasov dosiahli 9 výhier a 7 remíz. Séria skončila v smolnom zápase v Imeli. Napriek tomu mužstvo naďalej podáva dobré výkony a pohybuje sa v popredí IV. ligy. Jarná bilancia mužstva sú tri výhry, jedna remíza, tri prehry a skóre 11:8.

Naši dorastenci od 9. októbra 2016 po výhre vo Svätom Petri 10:1 odštartovali víťazné ťaženie, ktoré trvá aj po náročnom zápase v Kalnej nad Hronom. Vďaka trinástim zápasom bez prehry, s vysokými víťazstvami, napr. Komjatice 12:0 a Strekov 11:0 sa približujú k prvej priečke vo svojej lige.

Naši žiaci od prehier v Dunajskej Strede ostatné svoje zápasy zvládli a ich séria bez prehry trvá už 7 zápasov. Chuť prehry neokúsili od 16. októbra 2016, aj keď niektoré zápasy nedopadli podľa očakávania. Mrzí najmä remíza U 15 doma proti Želiezovciam a domáce remízy U 13 proti súperom z Veľkého Medera a Šiah. Napriek týmto bodovým stratám sa obidve mužstvá nachádzajú v prvej trojke III. ligy. Na druhej strane potešila vysoká výhra starších žiakov proti Hurbanovu 9:1 a výhra mladších žiakov u lídra súťaže z Kolárova.

Víťaz Ligy prípraviek Kornéla Salátu mužstvo U 12 je na druhom mieste tabuľky s desiatimi výhrami a dvoma prehrami so skóre 138:16. Mužstvo pevne kráča za svojim cieľom, ktorým je postup do finálovej štvorky súťaže. Prípravka U 10 naďalej nenašla premožiteľa vo svojej lige. Tabuľku vedie so 100% úspešnosťou a so skóre 56:21 pred Šaľou a Komárnom.

Držíme palce všetkým našim mužstvám, aby boli úspešné vo svojich súťažiach!

24. 4. 2017