Ukončenie roka v hádzanej

Na konci decembra je v každom športovom oddieli zaslúžená prestávka, aby si športovci trochu oddýchli medzi sviatkami a v januári s novým elánom začali novú sezónu. To platí aj pre hádzanársky oddiel.
Dňa 13. decembra sa lúčili so starým rokom hádzanárky prípravky, v počte 25 dievčat. Momentálne zo 6 družstiev obsadili 6. miesto. Hru prípravkárok sprevádzal nedostatok skúseností, to je však pri prvom vystúpení v súťažiach prirodzená vec.
Mladšie žiačky sa dňa 19. decembra lúčili so starým rokom v počte 20 hádzanárok. Pre hádzanárky bol tento polrok náročný, pretože v majstrovských súťažiach boli úplné začiatočníčky. Od septembra nastúpili do vyššej kategórie družstiev. Zo 16 družstiev skončili na 12. mieste.

V novom roku obidve družstvá začnú náročnú prípravu na pokračujúcu sezónu (mladšie žiačky od 9. 1. 2017, prípravka od 10. 1. 2017).

Prípravka

Turnaje a výsledky:

Prípravka:

• 2. miesto na turnaji Hét Vezér Kupa v Ostrihome, v kategórii U7
  • 2. miesto na turnaji Hét Vezér Kupa v Ostrihome, v kategórii U8
  • 3. miesto na turnaji Daruj úsmev v Štúrove
  • 4. miesto na turnaji v Nesvadoch

Mladšie žiačky:

• 1. miesto na Maratóne hádzanej v Dorogu, v kategórii U11

Mladšie žiačky

• 2. miesto na turnaji v Nesvadoch
  • 2. miesto na turnaji Hét Vezér Kupa v Ostirhome, v kategórii U10
  • 3. miesto na turnaji Daruj úsmev v Štúrove
  • 3. miesto na primátorskom turnaji v Seredi
  • 4. miesto na turnaji Kolárovo Cup 2016

Gratulujeme družstvám a trénerkám k dosiahnutým výsledkom!

21. 12. 2016