Halový futbal

Halovú sezónu zahájilo mužstvo U9 už v októbri v Komárome, časť Koppánymonostor. Za účasti 16 mužstiev obsadilo 9. miesto.

V decembri sme zorganizovali tri turnaje „Štúrovský turnaj prípraviek“. Mužstvo Attilu Urbána pokračuje v dobrých výkonoch aj v hale. Dňa 3. decembra na domácom turnaji vyhrali všetky svoje zápasy. Počas piatich zápasoch súperom nastrieľali 19 gólov a inkasovali iba raz. Najlepším hráčom turnaja sa stal Ramon Noel Šafár.

Mužstvo U9 pod vedením Sándora Baloga po veľkom boji obsadilo 3. miesto za Novými Zámkami a víťazom z Győrladaméru.

Chlapci z U11 s trénerom Tiborom Pintérom dňa 18. decembra skončili na 6. mieste. O poslednej priečke rozhodol až posledný zápas, ktorý domáci prehrali proti ŠK Šoporňa 0:2. Najlepším brankárom bol domáci Gergely Vincze. Víťazom turnaja sa stala prípravka Komárom VSE pred KFC Komárno.

Na 21. Medzinárodnom halovom futbalovom turnaji v Bruntáli v dňoch 2.-4. decembra za účasti desiatich mužstiev z piatich krajín nechýbalo ani naše mužstvo U13. Mužstvo Norberta Tácsika po štvrtom mieste v skupine obsadilo konečné 7. miesto, keď po remíze s domácim Bruntálom 5:5 vyhralo na pokutové kopy.

Na pozvanie Visegrád SE vycestovali naše mužstvá s nasledovnými výsledkami:

U9 dňa 10. decembra získalo strieborné medaily, keď vo finále prehrali až po penaltovom rozstrele proti súperovi z Budakalászu. Najlepším brankárom turnaja bol vyhlásený Sebastián Bobek. Mužstvá U7 a U11 obsadili rovnako 4. miesto.

Pravidelne sa zúčastňujeme aj na turnajoch v susednom Ostrihome. V športovej hale Tibora Pézsu 27. novembra U11 nepostúpilo zo skupiny. V decembri hráči, ročník narodenia 2003-2004 na turnaji Kertes László Kupa obsadili 2. priečku. Mužstvo poskladané z hráčov ročník narodenia 2001-2002, pod vedením Gabriela Molnára na turnaji Winkler János Kupa po nešťastnej prehre v semifinále zabojovalo o tretie miesto a vyhralo nad FC Dorog 2:0.

Na halovom turnaji v Komárne dňa 18. decembra mužstvo U10 skončilo na 6. mieste. Po dvoch výhrach a jednej prehre so šiestimi bodmi smolne obsadili len tretie miesto v skupine, čo stačilo iba na zápas o piate miesto.

 

Všetkým mužstvám k dosiahnutým výsledkom gratulujeme!

19. 12. 2016