Futbalové správy z augusta

Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

Po náročnej príprave  v horúčavách a prípravných zápasoch v auguste sa rozbehli súťaže vo futbale. Ciele nášho „A“ mužstva zadefinoval  športový manažér T. Bábsky: „Z kádra nám počas prestávky nikto neodišiel, čo je potešiteľné. Prichádzajúci hráči by mali až na jednu výnimku posilniť našu ofenzívu, to znamená, že tým smerom by sa mala uberať naša hra. Atraktívnym, útočným futbalom by sme chceli potešiť našich fanúšikov a dať čo najviac príležitostí našim odchovancom. V tabuľke by sme sa chceli pohybovať okolo 6.-8. miesta, myslím si, že na to máme.“

Do kádra pribudli G. Tóth (Salka), P. Molnár (Podhájska), P. Góra (Želiezovce), Ľ. Straňák (Topoľčany). Mužstvo v auguste s dvoma výhrami a dvoma remízami, v tabuľke pravdy s dvoma plusovými bodmi, je na šiestom mieste.

Štúrovo po roku bez dorasteneckého futbalu má opäť svoj tím. Po neúnavnej práci  športového manažéra a trénerov je v meste možnosť pre chlapcov vo veku 15 až 19 rokov zahrať si súťažný futbal. Po úspešnej premiére so Šahami (2:1) prišla prehra vo Veľkých Lovciach (0:3) a vysoká výhra nad mužstvom z Nesvád (6:0).

S veľkými očakávaniami vstúpili do III. ligy aj obidve mužstvá žiakov. U13 aj U15 boli úspešní v Šuranoch a mladší žiaci vyhrali v Hurbanove 13:1. Súťaže dorastencov a žiakov pokračujú už 1.septembra.

Naši najmenší sa po tréningoch do svojich líg zapoja v mesiaci september.

31. 8. 2016

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend