Augusztusi foci hírek

Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

Kemény felkészülés, forróságban lejátszott felkészülési mérkőzések, elkezdődött a labdarúgó bajnokság. „A” csapatunk céljait T. Bábsky a következőképpen fejtette ki: „A keretből a szünet alatt senki nem távozott, ami biztató. Az érkező játékosok kivétel nélkül a támadójátékunkat erősítik majd, ami azt jelenti, hogy ezzel arányosan javulni fog a játékunk is. Látványos támadójátékkal kívánjuk megörvendeztetni szurkolóinkat és több lehetőséget adni a fiatalabb játékosainknak. A bajnokság táblázatának 6-8 helyei körül szeretnénk mozogni, úgy gondolom képesek vagyunk rá.”

A keretünkbe csatlakoztak: G. Tóth (Szalka), P. Molnár (Bellegszencse), P. Góra (Zselíz), Ľ. Straňák (Nagytopolcsány). A csapat augusztusban két győzelemmel és egy döntetlennel büszkélkedhet, mellyel két plusz ponttal a táblázat hatodik fokán foglal helyet.

Párkány egy év után újra büszkélkedhet U19-es serdülő csapattal. A sportmenedzser és az edzők kitartó munkájának köszönhetően lehetőség nyílt a 15-től 19-éves fiúk versenyszerű labdarúgására városunkban. Az első, Ság elleni mérkőzésük sikeres bemutatkozónak bizonyult, ugyanis fiataljaink győzelmet ünnepelhettek (2:1). Újlót ellen veszített (3:0), Naszvad ellen nagy fölénnyel nyert (6:0) a csapat.

Nagy várakozást követően mindkét diákcsapatunk (U13, U15) a III. ligába lépett föl. Csapataink mind Surányban mind Ógyallán győzedelmeskedtek, utóbbi ellen 13:1-re. Az U19 és diákjaink bajnoksága szeptember 1-én folytatódik.

Legkisebbjeink felkészülésüket követően szeptemberben lépnek a bajnokságtól fűtött gyepre.

31. 8. 2016

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend