Futbal – záver sezóny


Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

V piatok odohrali svoje posledné stretnutia aj naši najmenší futbalisti. Mužstvá U9 a U11 vyhrali nad súperom z Nových Zámkov. Obidve mužstvá si týmito víťazstvami zabezpečili tretie miesto v tabuľke. Mužstvo U10 v oklieštenej zostave podľahlo v okresnom derby a preto skončili na konečnom piatom mieste.

V sobotu B mužstvo posilnené hráčmi A mužstva privítalo súpera zo Srbska AFK Ada. V odvete medzištátneho priateľského zápasu vyhrali naši chlapci 4:2. Cez polčas tohto zápasu si kanonier B mužstva Kovács „Kokó“ Zoltán prevzal ocenenie pre najlepšieho strelca siedmej ligy. Zároveň boli ocenení hráči U13 pamätnými medailami od vedenia MŠO a na záver kapitán Patrik Slovák zdvihol nad hlavu pohár za víťazstvo v tretej lige skupiny juh.

V IV. lige hráči z Horných Obdokoviec nepricestovali na posledný zápas do Štúrova a tak MŠO obsadilo jedenástu priečku s 35-timi bodmi.

Všetkým futbalistom želáme príjemné prázdniny a dovolenky, aby načerpali veľa síl a energie do sezóny 2016/17.

13. 6. 2016

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend