Zimná liga

MŠO Štúrovo sa zúčastnilo aj druhého ročník Zimnej ligy. Do súťaže sa prihlásilo 40 tímov, ktoré boli rozdelené do 8 skupín. Zápasy sa hrali na umelej tráve, „štúrovská“ skupina hrala svoje zápasy v Radave. Po zápasoch v skupinách je na programe vyraďovacia časť súťaže. Komjatice titul neobhája, a tak bude mať liga nového víťaza. Pre Štúrovo táto liga poslúžila ako príprava na jarnú časť sezóny na kvalitnom teréne so zaujímavými súpermi. Príležitosť v piatich zápasoch dostalo 31 hráčov, najlepším strelcom bol Chudý, ktorý bol úspešný päťkrát. Zimná príprava pokračuje ďalšími tréningami  a prípravnými zápasmi.

.

Štúrovo – Komjatice 0:1 (0:0)

Štúrovo – Semerovo 4:1 (4:0) góly: Chudý 3 a Molnár M.

Štúrovo – Nesvady 4:0 (3:0) góly: Mánya 2, Ďuráč a Molnár M.

Štúrovo – Šurany 0:4 (0:2)

Štúrovo – Komoča 2:1 (2.1) góly: Chudý 2

.

Konečné poradie skupiny Východ 3:

1. Šurany

2. Komjatice

3. Štúrovo

4. Semerovo

5. Nesvady

6. Komoča

.

Fotografie: Facebook Západoslovenský futbalový zväz – oficiálna stránka 

21.1.2024