Dva v jednom

50944524 - sport, fitness, healthy lifestyle and objects concept - close up of table tennis rackets with ball

Dva v jednom. Tak sa dá nazvať sobotňajší deň 5. augusta. V lokalite “Hegyfarok“ sa zišli členovia  stolnotenisového oddielu MŠO Štúrovo. Na programe bolo vyhodnotenie sezóny 2022/23, odovzdávanie strieborných medailí pre hráčov B a D družstva a zahájenie novej sezóny 2023/24. Ciele predošlej sezóny boli splnené, A družstvo sa stalo stabilným účastníkom krajskej súťaže, B tím skončil na druhom a C na šiestom mieste v VI. lige, D družstvo zaostal len o 3 body za postupujúcou Mužlou v okresnej VII. lige. Po rozdelení hráčov do družstiev boli stanovené aj ciele do novej sezóny. Áčko by malo udržať krajskú súťaž a nemať problémy so záchranou, základom má byť lepšia účasť na tréningoch,  béčko môže hrať o špicu vo svojej lige, zlepšenie umiestnenia sa čaká aj od céčka a déčko má patriť medzi lídrov v VII. lige. Aj keď obloha bola zamračená a miestami aj poprchávalo, dobrú atmosféru stretnutia to nepoznačilo. Po dobrej večeri prebiehali debaty a hral sa druhý obľúbený šport pingpongistov – karty. Na konci roka je naplánovaný turnaj o najlepšieho stolného tenistu v Štúrove. Zápasy sa naďalej budú hrať v priestoroch CVČ.

Stolnotenisové súťaže družstiev štartujú koncom mesiaca september, súperi našich družstiev v prvom kole:

MŠO Štúrovo A – Levice D

MŠO Štúrovo B – Jasová

Šurany/Vlkas E – MŠO Štúrovo C

MŠO Štúrovo D – Vlkas

.

11.9.2023