Tenisový tábor

Svoju históriu na pôde MŠO Štúrovo píše aj tenisový tábor. Patrik Babindai pred siedmimi rokmi navrhol, naplánoval a uskutočnil so svojimi pomocníkmi prvý tenisový tábor v Štúrove. Za tých sedem rokov sa na kurtoch vystriedalo množstvo detí, ktoré vždy odchádzali domov spokojné. Domov znamená nielen na Slovensko, ale aj do zahraničia, kde naši návštevníci tábora žijú. Účastníci sú nielen členovia tenisového oddielu, ale aj nováčikovia v tomto bielom športe. Bohatý tenisový program obsahuje okrem praktickej časti aj tenisovú teóriu. Na tréningy malým nádejným tenistom slúžia antukové kurty, na pohybové hry a súťaže miestna hala, na hry, zábavu a oddych miestnosť  “Relax“. Okrem tenisu sú na programe celý týždeň individuálne aj kolektívne súťaže, najlepších jednotlivcov neminie vecná odmena. Vzhľadom na tri kurty, športovú halu a personálne obsadenie je počet detí limitovaný. Počas tábora je zabezpečený pitný režim, stravovanie trikrát denne a na konci týždňa nemôže chýbať veľká palacinková alebo pizza párty. Pamätné medaily a darčeky slúžia malým tenistom, aby si spomenuli aj po rokoch, že v Štúrove strávili s kamarátmi krásnych päť dní tenisom, hrami a zábavou.

Tábor má za sebou už sedem ročníkov a veríme, že pred sebou ešte mnoho úspešných rokov.

.

.

28.8.2023