Po krátkej prestávke pokračujeme v januári

????????????????????????????????????

Súťažný ročník 2022/23 odštartovali štyri tímy MŠO Štúrovo. V krajskej V. lige pôsobí A družstvo, ktoré je v polovici súťaže na deviatom mieste. B a C tímy účinkujú v okresnej VI. lige. Ich vzájomné duely patria medzi najbojovnejšie v celej súťaži. V septembri zvíťazilo béčko a v predohrávke 13. kola sa zrodila remíza 9.9.  V tabuľke je B družstvo na druhom a  C družstvo na šiestom mieste. V VII. lige na výbornej druhej priečke prezimuje D družstvo, ktoré po úvodných dvoch prehrách už nenašlo premožiteľa. Súťaže po krátkej prestávke budú pokračovať už v januári.    

V. liga

.

VI. liga

.

VII: liga

.

Fotogaléria zo septembrového derby zápasu MŠO Štúrovo B – MŠO Štúrovo C

Simon Ferenc
Balázs Milan
Barus Imrich
Szabó František st.
Demeter Peter
Szabó František ml.

12.12.2022