Víťazstvo v treťom kole

Víťazstvom “A“ družstva MŠO Štúrovo skončilo tretie – finálové kolo mužov v druhej lige. V Krásne nad Kysucou družstvo v zložení Radoslav a Vladimír Hudec, Štefan a Ruben Molnár, Tomáš Chovanec, posilnené o bývalého maďarského olympionika Ferenca Gyurkovicsa vyhralo posledné – finálové kolo družstiev. V celkovom poradí skončilo na treťom mieste. Ligu vyhrali domáci vzpierači z Krásna nad Kysucou. Účinkovanie družstva v budúcej sezóne je otázne, či to bude opäť druhá liga alebo prvá, sa dozvieme neskôr.

Víťazný tím

Vzpierači okrem domácich súťaží (Dolnokubínsky Open Air, Memoriál Miloša Zelinku, liga družstiev mužov) sa zúčastnili aj pretekov v Srbsku.  V Subotici nás reprezentovali pretekári Radoslav Hudec a Dominic Kiss a rozhodca Vladimír Hudec.  

Výprava v Subotici
Dominic Kiss
Radoslav Hudec

1.11.2022