Stolnotenisové tabuľky

Vzhľadom na pandemickú prestávku prišlo k zmene herného systému na sezónu 2021/22. Základná časť sa hrala len na jedno kolo, potom boli tabuľky rozdelené. Družstvá z hornej časti bojovali medzi sebou o postup, tímy z druhej polovice o záchranu. Opäť sa hralo každý s každým len raz, výhodu domáceho prostredia malo družstvo, ktoré počas základnej časti hralo vonku. Sezóna bola skrátená a zápasov bolo menej. Potešujúce je, že súťažný ročník 2021/22 bol odohratý a dokončený. Výsledky a umiestnenia družstiev MŠO Štúrovo boli napriek niektorým ťažkostiam dobré a splnili predsezónne očakávania.

I, liga juniori
V. liga základná časť
V. liga o postup
V. liga o záchranu 1
V. liga o záchranu 2
V. liga konečná tabuľka o postup
V. liga konečná tabuľka o záchranu 1
V. liga konečná tabuľka o záchranu 2
V. liga baráž
Okresné súťaže
VI. liga základná časť
VI. liga o postup
VI. liga o záchranu
VI. liga konečná tabuľka o postup
Vi. liga konečná tabuľka o záchranu
Play out: Štúrovo D – Palárikovo A 9:2
František Szabó
Ladislav Kostanko
Ladislav Tóth
Dionýz Matuska
VII. liga základná časť
VII. liga o postup
VII. liga o umiestnenie
VII. liga konečná tabuľka o postup
VII. liga konečná tabuľka o umiestnenie

6.4.2022