Do novej sezóny v nových dresoch

Stolnotenisová sezóna 2019/20 bola predčasne ukončená. Po prvej vlne pandémie nezostal čas ani na vyhodnotenie sezóny, a už sme sa museli prihlásiť do nových súťaží, ktoré prešli reorganizáciou. Súťaže družstiev sme po dobrej príprave odštartovali koncom septembra, ale už v polovici októbra boli prerušené a neskôr aj zrušené. Hráči po ďalšej vlne pandémie mohli len trénovať, aj to v obmedzenom počte a podmienkach. Po tomto turbulentnom období sa členovia stolnotenisového oddielu MŠO Štúrovo zišli 12. júna 2021 v lokalite Hegyfarok na vyhodnotení, resp. stanovení si nových cieľov.

Na záver boli rozdané nové súťažné dresy pre všetkých hráčov do nadchádzajúceho ročníka. Nič iné milovníkom ping-pongu nezostáva, ako dúfať, že sezóna 2021/22 bude plnohodnotná a dohrá sa bez prerušenia.    

21.6.2021