Krátka sezóna

Stolní tenisti majú za sebou ozaj krátku sezónu. Majstrovské zápasy družstiev, ktoré odštartovali koncom septembra, dostali v polovici októbra stopku. Príčina je známa, opatrenia k zamedzeniu šírenia koronavírusu. Neboli povolené žiadne športové podujatia, preto je ťažké hodnotiť výkony družstiev po pár kolách. Napríklad družstvo starších žiakov má za sebou ťažký turnaj v Nových Zámkoch, kde sa stretlo so silnými súpermi, ktorí sú na popredných miestach v tabuľke. Naopak, MŠO Štúrovo E je v VIII. lige na prvom a D družstvo v VII. lige na druhom mieste.

Neostáva nám nič iné, len dúfať, že stolnotenisové súťaže budú čoskoro pokračovať a sezónu úspešne dohráme.

Priebežné tabuľky stolnotenisových súťaží:

V. liga
VI. liga
VII. liga
VIII. liga
I. liga starších žiakov
Povolené sú len tréningy s max. 6 športovcami na jednom športovisku

2.12.2020