Trénerské rošády

Futbalový život prináša zmeny. V zimnej prestávke nastali zmeny v trénerskom štábe MŠO Štúrovo. Gejza BaranyaiGabriel Molnár prijali ponuku trénovať v treťoligovej Marcelovej. Štúrovský futbal opúšťajú po dlhoročnej a úspešnej práci. Na novom pôsobisku im prajeme veľa športových úspechov!

Ján Ujvári nový tréner dospelých

„A“ mužstvo dospelých preberá Ján Ujvári, bývalý úspešný futbalista a skúsený tréner. Hrajúcim asistentom trénera zostáva Kristián Saláta. K dorasteneckým mužstvám (U19 a U17) prichádza k Tamásovi Bábskému Ádám Zalaba. Trénerskú dvojicu pri starších žiakoch (U15) budú tvoriť Adrián ÁrmaiErik Vavrík. Trénerskú prácu pri najmenších (U7) bude vykonávať Dominik Husár. Ostatné mužstvá povedú doterajší tréneri.

Nových trénerov vítame v kolektíve MŠO Štúrovo a všetkým trénerom prajeme veľa zdravia, šťastia a sily do nadchádzajúcej sezóny!     

MŠO Štúrovo

7.1.2020