Čaká nás náročná jar

Po jesennej časti sezóny 2018/19 sa „A“ mužstvo MŠO Štúrovo nachádza na 16. mieste IV.ligy skupiny juhovýchod. V pätnástich zápasoch pozbieralo len 9 bodov, za 2 výhry a 3 remízy. V desiatich prípadoch bol úspešnejší súper. Prvý bod získalo až v siedmom kole doma proti Šuranom. Kým doma mužstvo stratilo až 16 bodov, z ihriska súperov donieslo len jediný, za remízu 0:0 vo Svätom Petri.

Mužstvo obdržalo 30 gólov, priemer 2 góly na zápas, v troch zápasoch nedostalo gól. Strelilo 19 gólov, priemer 1,27 gólu na zápas, v piatich stretnutiach mužstvo vyšlo naprázdno. O góly sa postarali desiati strelci.

Strelci gólov:

5 – Vavrík

4 – Tóth G.

2 – Valent, Molnár P.

1 – Góra, Bábsky, Márton, Tácsik, Balog a Urblík /11m/

Graf znázorňuje, v ktorom úseku zápasu, koľko gólov strelilo mužstvo

Najvyššie víťazstvo: Štúrovo – Saliby 5:0

Najvyššia prehra: Hrušovany – Štúrovo 4:0

Žlté karty: 5 – Agrizzi

Červené karty: mužstvo odohralo sezónu bez červenej karty

Prvým Brazílčanom v drese Štúrova sa stal Xavier Breno Nogueira Agrizzi. Xavi má 32 rokov a prestúpil k nám zo Szentendre VSE.

Cestu za záchranou mužstvo odštartuje 10. marca 2019 u nováčika v Novom Živote.

19.11.2018