Jeseň A mužstva v číslach

Mužstvo po jesennej časti obsadilo 7. miesto zo 16 mužstiev vo IV. lige skupiny juhovýchod

Domáca bilancia 8 zápasov 6 výhier 0 remíz 2 prehry skóre 13:8 18 bodov

Vonku  7 zápasov 1 výhra 2 remízy 4 prehry skóre 9:14 5 bodov

Spolu 15 zápasov 7 výhier 2 remízy 6 prehier skóre 22:22 23 bodov

Najlepší strelec mužstva Tóth G.

Strelci gólov:

10 – Tóth G.

3 – Vavrík

2 – Valent, Molnár P.

1 – Balog, Bábsky, Baka, Pintér, Varga

Priemer strelených gólov na zápas: 1,46

Dva zápasy bez streleného gólu

Priemer obdržaných gólov na zápas: 1,46

Tri zápasy bez inkasovaného gólu

Jedenástky: 2 premenené (Balog, Tóth G.) a 2 zahodené

V súboji o loptu Tóth D.

 

Najviac minút strávených na ihrisku:

1348 – Tóth G.

1274 – Varga

1260 – Straňák, Saláta

 

Najviac žltých kariet:

6 – Urblík

5 – Molnár E.

 

Červené karty:

1 – Baranyai

Hlavičkuje Valent Á.

 

Sezónu hodnotí Tamás Bábsky: „Po skvelom začiatku, keď sme vyhrali prvé tri zápasy, nastal útlm. Odvrátila sa od nás šťastena, vypadli nám kľúčoví hráči ako Balog, či Saláta, čo bolo cítiť. Šancu dostali mladí hráči, ktorým sme sa s Gejzom Baranyaim ako hrajúci tréneri snažili pomôcť. V Kozárovciach aj vo Vydranoch sme vyhrávali 2:0 a napokon sme nebodovali, čo ide jednoznačne na vrub mladému, neskúsenému kádru, ktorý za nás v týchto dueloch nastúpil. Mrzia nás domáce prehry s Kalnou, ale najmä Svätým Petrom, proti ktorému sme boli lepším mužstvom. Inkasovali sme nešťastný gól priamo z rohu. Na záver jesene sme sa predsa len dali ako – tak dokopy a dosiahli body, ktoré nás posunuli do hornej polovice tabuľky.”

Zaujímavosti:

  • Za mužstvo sú pripravení, a aj dostávajú príležitosť, nastúpiť hráči vekom ešte patriaci do dorasteneckého mužstva: Harach, Tégen, Márton a Hovan.
  • „Žolík“ Erik Vavrík proti vedúcim Šuranom nastúpil na hrote a svojim výkonom sa dostal do zostavy kola, v ďalšom zápase v H. Obdokovciach bol brankárom a o týždeň neskôr v 14. kole doma proti Čeľadiciam strelil dva góly.

12. 12. 2017