Október plný zážitkov

Prvého októbra 2017 sa hráčky hádzanárskeho oddielu vybrali do Nitry na medzištátny zápas medzi Slovenskom a Poľskom. Bolo to kvalifikačné stretnutie na budúcoročné ME. Dievčatá mali možnosť nielen povzbudiť domáce družstvo ale aj vidieť hráčky na reprezentačnej úrovni. Zápas vyhralo Poľsko a ako to napísal denník Šport, prehra 20:29 je krutá ale spravodlivá. Naše hádzanárky videli bleskové prechody do protiútokov, výbornú loptovú techniku alebo razantnú streľbu zo stredných vzdialeností. Na záver získaním cenných podpisov od aktérok zápasu sa spokojné vrátili domov.

Naši mladí tenisti ôsmeho októbra vycestovali do Bratislavy, kde v NTC sa uskutočnil Peugeot Tennis Day. Osobne sa mohli stretnúť s našimi najlepšími tenistkami D. Cibulkovou a M. Rybárikovou alebo požiadať o podpis tenisovú legendu D. Hrbatého. Vyskytla sa aj možnosť zahrať si proti týmto tenistom. Okrem tenisu návštevníkov lákali rôzne atrakcie a súťaže. Deti po šesťhodinovom programe boli unavené ale šťastné a podľa ich trénera P. Babindaiho už teraz sa tešia na budúci ročník.

1.11.2017