Neviete nájsť MŠO ŠTÚROVO na Facebooku? Tu je návod, aby vám nič neušloAj keď prieskumník priniesol na sociálnej sieti veľké zmeny, existuje spôsob, ako neprísť o dôležité informácie. Prinášame vám praktický návod, ako zostať v obraze a dostávať aktuálne spravodajstvo z MŠO ŠTÚROVO aj naďalej.
AKO FUNGUJE FACEBOOK
Facebook rozdelil obsah do 2 prehľadov (feedov). Príspevky od priateľov, obsah, ktorý zdieľajú vaši známi a platený obsah zobrazuje v pôvodnom Newsfeede - Novinky. Príspevky od stránok a firiem, ktoré ste lajkli, zobrazuje v novom prehľade (Explore Feed) „Prieskumník“ s logom rakety.

PRIESKUMNÍK NA POČÍTAČI
1. Ak sa chcete dostať k správam z MŠO ŠTÚROVO, otvorte si vaše konto na Facebooku.

2. Kliknite na funkciu Prieskumník s logom rakety, ktorá sa nachádza v ľavom stĺpci v hlavnom menu.

3. Dostanete sa do prehľadu (Explore Feed) Prieskumník, v ktorom sa zobrazuje obsah stránok a firiem, ktoré ste lajkli. To znamená, že aj správy z MŠO ŠTÚROVO.
PRIESKUMNÍK NA MOBILNOM TELEFÓNE

1. Ak sa chcete dostať k správam zo MŠO ŠTÚROVO, otvorte si vaše konto na Facebooku.

2. Kliknite na funkciu Prieskumník s logom rakety, ktorá sa nachádza v hornom menu.

3. Dostanete sa do prehľadu (Explore Feed) Prieskumník, v ktorom sa zobrazuje obsah stránok a firiem, ktoré ste lajkli. To znamená, že aj správy zo MŠO ŠTÚROVO.