Skončila sa súťaž družstiev v tenise

Po vlaňajšom treťom mieste tento rok naši muži v súťaži družstiev vinou viacerých zranení a pracovných povinností obsadili celkové piate miesto. Sezónu hodnotí hrajúci kapitán Levente Berec:

„Naši tenisti v súťaži družstiev v kategórii muži splnili svoj cieľ a udržali sa v I. triede. Pochvalu si zaslúžia hráči, ktorí sa zúčastnili na všetkých zápasoch: Regő Szilágyi – bilancia 4 víťazstvá a 3 prehry a Levente Berec – 5 víťazstiev a 2 prehry, popritom úspešne hrali aj za Ostrihom, a tak niekedy za jeden deň hrali aj päť hodín. Zvláštne poďakovanie patrí aj „večne mladému“ Ladilavovi Vízimu. Mohli sme sa na neho spoľahnúť, dosiahol aj dôležité víťazstvá. Naše družstvo patrí s vekovým priemerom medzi najstaršie, od tejto sezóny sa zapojil do bojov mladý a talentovaný Filip Kamanca, ktorý nám s ostatnými pomohol získať 5. miesto. Ďalší hráči, ktorí bojovali za MŠO a získali dôležité body: Roman Piaček, Ľuboš Bogdányi, Ladislav Szentes, Miroslav Petrech a Dirk Bösche, ktorého trápili viaceré zranenia. V nasledujúcej sezóne veríme v lepšie umiestnenie. Zo zahraničnej služobnej cesty v Lotyšsku sa vráti Patrik Babindai a skúsime dať priestor aj mladým hráčom.“    

Výsledky:

Veľké Kostoľany – MŠO Štúrovo 4:3

MŠO Štúrovo – Tlmače B              7:0

MŠO Štúrovo – Galanta                 6:1

Matúškovo C – MŠO Štúrovo       5:2

MŠO Štúrovo – Hlohovec              6:1

Piešťany B – MŠO Štúrovo           6:1

MŠO Štúrovo – Levice                    3:4

Konečná tabuľka:

  1. Piešťany B
  2. Veľké Kostoľany
  3. Levice
  4. Matúškovo C
  5. MŠO Štúrovo
  6. Hlohovec
  7. Tlmače B
  8. Galanta

26. 6. 2017