Do práce na bicykli

Aj v roku 2017 tu máme celoslovenskú súťaž „Do práce na bicykli“. Na Slovensku sa do súťaže prihlásilo 74 samospráv, v rámci ktorých je 2566 tímov a 8531 účastníkov. Už tretíkrát sa aj naše mesto zapojilo do kampane na podporu cyklistickej podpory a ochrane životného prostredia. Dňa 2. marca 2017 Štúrovo sa zaregistrovalo do celoštátnej súťaže „Do práce na bicykli“. Tohto roku v máji v Štúrove jazdí 20 tímov a 62 účastníkov do práce na bicykli. Tímy, ktoré súťažia za našu samosprávu:

 • Bajszikl
 • BETON-BIKE
 • BYTkvartet
 • CyklObaly
 • Čističi
 • DORAEMON
 • Elizabet
 • Kancelársky rad
 • Knižnica
 • Knižnica 2
 • MŠO
 • Mufis
 • Music
 • Nemám na letné pneu
 • OKS 1
 • OKS 2
 • Po ôsmych kolesách
 • Po ôsmych kolesách 2
 • soškári
 • Team Bike

„Nemusíte byť majstrom sveta, aby ste jazdili do práce na bicykli.“ – Peter Sagan