Štúrovo na čele 3. ligy vo vzpieraní

V piatok 17. marca si tréner Vladimír Hudec „odskočil“ s mladými vzpieračmi na XX. Soroksár kupa. Mladé nádeje štúrovského vzpierania Leo Lakatos a Mário Megyes skončili na prvom mieste vo svojich kategóriách.

V sobotu 18. marca už na našich pretekárov čakala 3. liga vo vzpieraní v športovej hale v Štúrove. Družstvo MŠO Štúrovo v zložení Viktor Ostrovský, Michal Beláň, Daniel Kajan, Vladimír a Radoslav Hudecovci sa po prvom kole vyšvihli na prvé miesto v tabuľke.

Poradie 3. ligy po prvom kole:

  1. MŠO Štúrovo
  2. Olympia Bobrov
  3. Luke Trenčín
  4. ŠK ELKOP WLC Dolný Kubín „B“
  5. Považan Nové Mesto nad Váhom

Oddiel vzpierania vzorne zvládol nielen športovú časť, ale aj bezproblémovú organizáciu ligy. Už 25. marca hostíme v športovej hale družstvá 4. ligy. Príďte sa pozrieť!

15. 3. 2017