Hlóska tretí v Leviciach

Štúrovský tenista Viktor Hlóska získal 3.miesto na Wilson Winter Cupe v Leviciach na turnaji chlapcov do 8 rokov, ktorý sa uskutočnil 14.1.2017. Tohto turnaja sa zúčastnilo 11 hráčov, ktorí boli rozdelení do 2 skupín. Viktor bol vyžrebovaný do šesťčlennej skupiny. Na začiatok mal veľmi ťažký zápas s Varinským (Piešťany), ktorému podľahol 1:4. Ostatné zápasy v skupine už našťastie doviedol do úspešného konca. Postupne zdolal domáceho Dudáša 4:0, 2 hráčov z Nitry Andela 4:1 a Mravíka 4:0 a nakoniec Klačanského (Topoľčany) 4:0. Rozhodujúce zápasy o postup proti Nitranom Viktor zvládol hlavne v hlave. Zo skupiny postupovali prví dvaja hráči do semifinále. Viktor postupoval z 2.miesta a hral proti víťazovi B skupiny Tóthovi (Veľký Krtíš), ktorému podľahol 1:4. V boji o 3.miesto nastúpil proti Urbánošovi z Banskej Bystrice, s ktorým už prehrával 1:3, ale aj napriek tomu sa Viktor nevzdal a otočil tento nepriaznivý stav vo svoj prospech a vyhral napokon 4:3.

Za predvedený výkon mu gratulujeme a želáme ďalšie úspechy na nasledujúcich turnajoch.

18. 1. 2017

Patrik Babindai, MŠO Štúrovo – tenisový oddiel