Úspešná jeseň A mužstva

Digital image

Digital image

Jesennú časť súťaže hodnotí Tamás Bábsky, hrajúci tréner:

„Druhé miesto v tabuľke a 33 bodov sú aj pre nás prekvapením. Jesenná časť sa nám vydarila. Zlomovým bol zápas 7. kola vo Dvoroch, ktorý sme vyhrali 5:0. Chlapci po tomto stretnutí uverili, že môžeme vyhrávať doma aj vonku. Hráme na troch útočníkov a zdá sa, že hráči pochopili filozofiu, ktorú sa im snažíme vštepovať. Výnimkou bol iba duel s juniorkou FC Nitra na jej pôde, v ňom sme hrali na výsledok a priklonila sa nám aj šťastena, ktorá nás napríklad vlani veľakrát opúšťala. V Štúrove sa zišiel vynikajúci kolektív na ihrisku aj mimo neho. Hráči si navzájom pomáhajú, starší povzbudia mladších. Veľmi dobre sa nám osvedčili mladí hráči ako Valent či Balog, prínosom bol návrat Molnára, v bráne bol našou oporou Straňák.“

 

Sezóna v číslach:

Doma 8 zápasov 5 výhier 3 remízy 0 prehier 18 bodov skóre 22:6

Vonku 7 zápasov 4 výhry 3 remízy 0 prehier 15 bodov skóre 13:3

Spolu 15 zápasov 9 výhier 6 remíz 0 prehier 33 bodov skóre 35:9 tabuľka pravdy +9 bodov

 

tothStrelci gólov:

11 – Tóth G.

9 – Balog S. (z toho 3 z 11m)

4 – Molnár P.

3 – Bábsky T.

2 – Valent Á.

1 – Molnár E., Pintér T., Baka A., Andris T., Tácsik N., vlastný Nitra B

Priemer strelených gólov na zápas je 2,33.

 

def

 

Defenzíva na čele s brankárom Ľubošom Straňákom ťahala šnúru 485 minút bez inkasovaného gólu. Aktuálna šnúra trvá 333 minút. V pätnástich zápasoch inkasovala len 9 gólov, na ihriskách súperov len tri.

Priemer inkasovaných gólov na zápas je 0,6.

 

 

 

Zaujímavosti:

V najlepšej zostave jesene IV. ligy skupiny juhovýchod je obranca Attila Baka.

Gól Sándora Baloga v ôsmom kole proti ČFK Nitra z priameho kopu a lá CR7 vyhral súťaž o najkrajší gól jesene v regióne Nové Zámky – Komárno.

Najvyššie výhry: Dvory nad Žitavou – MŠO Štúrovo 0:5 a MŠO Štúrovo – Tvrdošovce 5:0

Výsledky MŠO Štúrovo:

2:2 3-krát

5:0, 4:0, 1:0, 0:0 2-krát

1:1, 2:1, 3:1, 3:0  1-krát

 

Veľké poďakovanie za tieto výsledky patrí hrajúcim trénerom, Tamásovi Bábskemu a Gejzovi Baranyaimu, ale aj celému realizačnému tímu a všetkým hráčom!

a

„Neporaziteľní“

25. 11. 2016