Hádzaná – posledné kolo


Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

Po piatkovom celodennom turnaji v Ostrihome naše dievčatá už skoro ráno cestovali do Nitry na posledné kolo majstrovstiev kraja. Obidva zápasy zvládli, keď najprv vyhrali nad Sereďou 17 – 12 a v druhom zápase nad Lehnicami už do polčasu vyhrávali 9:1, aby nakoniec vyhrali 17 – 7. O góly sa postarali: Bobeková 13, Dostanić 10, Bencová 5, Šándorová 2, Juhászová, Papová, Puskailerová a Ďurišová po jednom góle. Pochvalu si zaslúži aj brankárka Lucia Peruteková.

Pre naše dievčatá sezóna ešte nekončí, čakajú ich ešte zaujímavé zápasy pri príležitosti Svetového dňa hádzanej.

Držíme im palce!

23. 5. 2016

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend