Futbal – Výhry aj prehry

Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

Už v piatok sme privítali silné mužstvá prípraviek z Komárna. Kým U9 po veľkom boji svoj zápas zvládol, staršie ročníky svojim rovesníkom podľahli. Následne sa mužstvo U9 v sobotu zúčastnilo turnaja v Koppánymonostore a v nedeľu zverenci G. Molnára zohrali zápasy v rámci turnaja v Komárome.

V sobotu žiacke mužstvá podľa predpokladov zvládli svoje zápasy v Marcelovej a presvedčivo zvíťazili. Starší žiaci v pomere 6:0 a mladší 8:0.

Naše „A“ mužstvo sa predstavilo v Želiezovciach, kde svoje sľubné šance nevyužili a prehrali 1:0.

V nedeľu v lige K. Salátu mužstvo U12 suverénnym spôsobom zdolalo súpera z Novej Viesky. Štúrovčania vyhrali 18:1.

2. 5. 2016

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend