Futbal – majstrovský víkend


Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

Dňa 28. mája 2016 sa na “domácom trávniku“ slovenského reprezentanta a odchovanca štúrovského futbalu Kornela Salátu  uskutočnil finálový turnaj Ligy prípraviek  Oblastného futbalového zväzu Nové Zámky. V prvom semifinálovom zápase domáce Štúrovo nedalo šancu prvému tímu skupiny „A“. Po dobrom výkone a  pekných akciách, ktoré aj efektívne zakončili, vyhrali 7:0 a postúpili do finále. V druhom semifinále po veľkom boji vyhrali Tvrdošovce a stali sa súpermi našich futbalistov vo finále. Finálový zápas mal všetky znaky „veľkého zápasu“. Nasadenie, prihrávky, strely alebo zákroky brankárov boli hodné finálového zápasu. Po veľkom boji, keď ani jedno z mužstiev nedokázalo streliť gól, prišiel na rad penaltový rozstrel. Kým mužstvo z Tvrdošoviec nedokázalo prekonať domáceho brankára, za MŠO boli úspešní Molnár a Varga. Pohár za víťazstvo v Lige prípraviek Kornela  Salátu odovzdal predseda Oblastného futbalového zväzu Nové Zámky Ing. Peter Kováč. Gratulujeme trénerovi mužstva U12 Norbertovi Tácsikovi a jeho hráčom.

V nedeľu odohrali svoj posledný zápas v lige aj mladší žiaci MŠO Štúrovo. Vo Veľkom Mederi vyhrali 2:0 a bez prehry zvládli svoju skupinu juh v III. lige. Gratulácia patrí trénerovi Jánovi Ujvárimu a všetkým jeho hráčom.

Úspešný zápas majú za sebou aj hráči „A“ mužstva, ktorí jednoznačne prevýšili súpera z Vlčian. Po troch góloch Bábskeho a po dvoch zásahoch Baloga a Salátu MŠO vyhralo. V teplom počasí ešte viaceré dobré príležitosti ostali nevyužité, ale výsledok 7:0 musel potešiť domácich priaznivcov. Veríme, že chlapci budú pokračovať v dobrých výkonoch aj v posledných dvoch kolách.

30. 5. 2016

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend