Futbal – dôležité zápasy


Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

Dôležité zápasy odohrali cez sviatočný víkend naše mládežnícke mužstvá. V sobotu o 10:00 nastúpili starší žiaci proti vedúcemu tímu zo Šurian. V bojovnom zápase podali dobrý výkon a vyhrali 2:0.  Zápas mal veľmi dobrú úroveň, nechýbalo nasadenie a bojovnosť, naši chlapci využili jednu zo svojich šancí a druhý gól pridali z pokutového kopu. Mladší žiaci vyhrávali už v prvej minúte 1:0, no nevyužili viaceré dobré šance na zvýšenie náskoku. Hostia vyrovnali v 49. minúte a nerozhodný stav zostal do konca zápasu. Mladší žiaci v tomto zápase dosiahli už stý gól v súťaži a udržali si neporaziteľnosť v lige.

V lige prípraviek Kornéla Salátu naše mužstvo U12 cestovalo na horúcu pôdu do Nových Zámkov. V búrlivom prostredí dvakrát prehrávali s domácim Unionom, ale vďaka dobrému záveru vyhrali 5:2. Týmto víťazstvom si zabezpečili účasť na finálovom turnaji. Prípravky U9 a U10 cestovali do Topoľčian, kde prehrali obidva zápasy s domácim MFK Topvar.

V nedeľu naši dospelí neboli úspešní na ihriskách súperov. „A“ mužstvo v útočnom a bojovnom dueli po dvoch góloch K. Salátu siahali po bode, ale v 84. minúte súper z priameho kopu skóroval na 3:2. „B“ mužstvo na Pozbe prehralo s vedúcim mužstvom súťaže Podhájska „B“ 2:0.

9. 5. 2016

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend