Hádzanárky v Győri


Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

Oddiel hádzanej má 32 zaregistrovaných riadnych členov. Vedenie MŠO sa rozhodlo za príkladné plnenie členských povinností, že všetky členky majú zaplatené členský príspevok vo výške 8,- eur do 20-teho dňa daného mesiaca a za vzornú reprezentáciu organizácie na krajských majstrovstvách prípraviek, zorganizovať zájazd pre tento oddiel do Győru. Vďaka zato patrí nielen dievčatám, ale aj trénerkám a v neposlednom rade aj rodičom. Dievčatá si počas výletu mohli pozrieť nie len modernú multifunkčnú Audi Arénu pre 5500 divákov, ale aj semifinálový zápas maďarskej ligy medzi domácim Győri Audi ETO KC a hosťujúcim Érdom. Pre dievčatá bolo obrovským zážitkom vychutnať si atmosféru zápasu jedenásťnásobného maďarského majstra, jedenásťnásobného víťaza maďarského pohára a dvojnásobného víťaza ligy majstrov, ktoré má vo svojich radoch tie najlepšie hráčky sveta. Zákroky brankárky Grimsbӧ, prihrávky Broch a Knedlíkovej, góly Gӧrbicz alebo Lӧke ostanú dlho v pamäti dievčat a veríme, že ich tento zážitok poženie vpred v ich hádzanárskej kariére.
Držíme im palce!

25. 4. 2016

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend