Futbal – úspešný víkend

Warning: Undefined array key "access_token" in /data/0/c/0c246dac-80ac-43ff-8454-e49b48ac703f/msosturovo.sk/web/wp-content/plugins/srizon-facebook-album/site/srizon-fb-album-front.php on line 14

Úspešný víkend majú za sebou naši futbalisti. Už v piatok cestovali do Levíc naši najmenší futbalisti a vyhrali všetky tri zápasy.

U9 FK Slovan Levice 4:6 MŠO Štúrovo
U10 FK Slovan Levice 5:11 MŠO Štúrovo
U11 FK Slovan Levice 2:3 MŠO Štúrovo

V sobotu mužstvo U12 v domácom prostredí presvedčivo vyhralo nad posledným mužstvom súťaže.

U12 MŠO Štúrovo 7:1 TJ Družstevník Dvory nad Žitavou

Prvé jarné víťazstvo dosiahlo aj „A“ mužstvo. Po bojovnom výkone, po krásnej strele Baloga a po vypracovanej akcií ktorú zakončil Valent už do prestávky vyhrávali 2:0. V druhom polčase sme nepremenili viaceré sľubné šance a tak hostia na konci znížili na konečných 2:1.

„A“ mužstvo MŠO Štúrovo 2:1 KFC Kalná nad Hronom

24. 4. 2016

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend