Sezóna, ktorá nebola…

Leto 2019 – teplo, prázdniny, dovolenková sezóna a príprava na futbalovú sezónu 2019/2020. V auguste to vyzeralo na „rutinnú“ sezónu. Zápasy, výhry aj prehry, radosť aj smútok, zranenia, kartové tresty, výborné, ale aj slabšie individuálne a kolektívne výkony, očakávané aj prekvapujúce umiestnenia našich mužstiev v tabuľke, administratívna a manažérska práca, materiálno-technické zabezpečenie tréningov aj zápasov. Ligový futbal so všetkým, čo k tomu patrí, taká obyčajná sezóna. Po jeseni nasledovali porady a vyhodnotenia. Vtedy sme ešte netušili, že to bude aj sumár celej sezóny.

Zima 2020 – tvrdé zimné prípravné obdobie, čakanie na marec, na prvé ligové zápasy. Prvé jarné kolo, ale aj prví nakazení vírusom COVID-19 na Slovensku. Vtedy ešte nikto nevedel, že to boli posledné súťažné zápasy v sezóne. Udalosti nabrali rýchly spád, šíriaci sa koronavírus, zákaz organizovať a uskutočňovať športové podujatia, odložené zápasy a potom mimoriadna správa – futbalový ročník 2019/2020 je zrušený, dosiahnuté výsledky sa anulujú. Novodobá história futbalu podobnú situáciu nepamätá. Rok športovania je preč. Nakoniec sa  futbalová sezóna 2019/2020 stala mimoriadnou sezónou, ktorá ani nebola… 

V galérii si pozrite mužstvá MŠO Štúrovo účinkujúce v sezóne 2019/2020:

Krásny gól Erika Molnára proti Kozárovciam sme mohli vidieť aj v TV Markíza:

1.4.2020

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram
 • #msosturovo #stayathome #zostandoma #maradjotthon

  msosturovo: "#msosturovo #stayathome #zostandoma #maradjotthon"
  20
  0
 • #msosturovo #káva #kávé #kafé #coffee #break #selektujeme

  msosturovo: "#msosturovo #káva #kávé #kafé #coffee #break #selektujeme"
  29
  0
 • #hadzana #kezilabda #handball #3

  msosturovo: "#hadzana #kezilabda #handball #3"
  38
  0
 • Novoročný turnaj #1miesto #1hely #1place #halovyfutbal #teremfoci

  msosturovo: "Novoročný turnaj #1miesto #1hely #1place #halovyfutbal #teremfoci"
  25
  0
 • MŠO Štúrovo U7 #umbro #lopty #labdák #balls #size3

  msosturovo: "MŠO Štúrovo U7 #umbro #lopty #labdák #balls #size3"
  15
  0
 • Bruntál 2019 #brankar #brankář #kapus #goalkepeer #save #nogoal

  msosturovo: "Bruntál 2019 #brankar #brankář #kapus #goalkepeer #save #nogoal"
  30
  2
 • MŠO Štúrovo - ŠKP Topoľčany #hadzana #kezilabda #handball #7m #shoot

  msosturovo: "MŠO Štúrovo - ŠKP Topoľčany #hadzana #kezilabda #handball #7m #shoot"
  41
  0
 • #msosturovo #football #futbal #fußball #futbol #labdarúgás #soccer #blackandwhite

  msosturovo: "#msosturovo #football #futbal #fußball #futbol #labdarúgás #soccer #blackandwhite"
  25
  0
 • #msosturovo #winning #wearethebest #happy #goal

  msosturovo: "#msosturovo #winning #wearethebest #happy #goal"
  13
  0
 • 1983. 11. 4-6. #weightlifting #worldcup #msosturovo #memories

  msosturovo: "1983. 11. 4-6.
#weightlifting #worldcup #msosturovo #memories"
  4
  0