Futbal – dôležité zápasy

Dôležité zápasy odohrali cez sviatočný víkend naše mládežnícke mužstvá. V sobotu o 10:00 nastúpili starší žiaci proti vedúcemu tímu zo Šurian. V bojovnom zápase podali dobrý výkon a vyhrali 2:0.  Zápas mal veľmi dobrú úroveň, nechýbalo nasadenie a bojovnosť, naši chlapci využili jednu zo svojich šancí a druhý gól pridali z pokutového kopu. Mladší žiaci vyhrávali už v prvej minúte 1:0, no nevyužili viaceré dobré šance na zvýšenie náskoku. Hostia vyrovnali v 49. minúte a nerozhodný stav zostal do konca zápasu. Mladší žiaci v tomto zápase dosiahli už stý gól v súťaži a udržali si neporaziteľnosť v lige.

V lige prípraviek Kornéla Salátu naše mužstvo U12 cestovalo na horúcu pôdu do Nových Zámkov. V búrlivom prostredí dvakrát prehrávali s domácim Unionom, ale vďaka dobrému záveru vyhrali 5:2. Týmto víťazstvom si zabezpečili účasť na finálovom turnaji. Prípravky U9 a U10 cestovali do Topoľčian, kde prehrali obidva zápasy s domácim MFK Topvar.

V nedeľu naši dospelí neboli úspešní na ihriskách súperov. „A“ mužstvo v útočnom a bojovnom dueli po dvoch góloch K. Salátu siahali po bode, ale v 84. minúte súper z priameho kopu skóroval na 3:2. „B“ mužstvo na Pozbe prehralo s vedúcim mužstvom súťaže Podhájska „B“ 2:0.

9. 5. 2016

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram