Prípravné obdobie u hádzanárok

Letná príprava na sezónu sa u hádzanárok skončila a družstvá sa tešia na prvé majstrovské zápasy. V prípravnom období sa od augusta začali pripravovať 4 družstvá. Okrem prípravky, mladších a starších žiačok sa nám podarilo vytvoriť aj vekovo najstaršie družstvo mladších dorasteniek, ktoré bude posilnené hráčkami z Nesvád a zo Šurian. Od septembra sa k nám pripojili aj najmladšie hádzanárske nádeje – predprípravka.
Príprava na sezónu bola veľmi pestrá, kondičku sme „naháňali“ na štadióne, absolvovali sme sústredenie v Kováčove, zahrali si plážovú hádzanú na Vadaši, plávali, prípravka absolvovala trojdňový denný tábor s pestrými aktivitami, mladšie žiačky a mladšie dorastenky sa zúčastnili na kvalitne obsadenom medzinárodnom turnaji v Stupave, odohrali sme prípravné zápasy s Dorogom a zorganizovali sme priateľský turnaj v Štúrove.
Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli pri prípravách a ktorí nám aj finančne prispeli na kúpu nových dresov, teplákových súprav či pomôcok. Budeme veľmi radi, ak nás aj naďalej budete podporovať a fandiť nám na majstrovských zápasoch. Tešíme sa aj na nových členov, dievčatá, ktoré by chceli byť súčasťou našej rozrastajúcej sa hádzanárskej rodiny, lebo my vždy DRŽÍME SPOLU!!!

Facebook

Instagram

Follow Me on Instagram