Labdarúgás diákok

U15

A somorjai vendégek mindössze tizenegy játékossal érkeztek a mérkőzésre, mely annak végeredményében is látszódott.

A VSE már a félidőben megnyugtató előnyre tett szert Golán mesterhármasával, így a második félidőben már csak az volt a kérdés mennyi lesz a végleges eredmény. A gólokon kívül több kecsegtető akció les miatt kimaradt, de volt ami a kapufán vagy az ellenfél kapusa kezei közt kötött ki.

VSE Párkány 7:0 FC ŠTK 1914 Somorja

gólok Golán 3
Ďuráč 1
Cagala 1
Rišňovský 1
Klincsek 1

U13

A fiatalabb diákok mérkőzésén Molnár két góljával a VSE 2-0 győzött. A sok hiányzó játékos ellenére a hazai együttesnek sikerült jó teljesítményt nyújtania, ezálltal továbbra is vereség nélkül vezetik a bajnokság táblázatát.

VSE Párkány 2:0 FC ŠTK 1914 Somorja

gólok Molnár 2

2016. 4. 17.

Access Token not set. You can generate Access Tokens for your Page or Profile on fb.srizon.com. After generating the access token, insert it on the backend