Športhotel je otvorený

Športhotel sa nachádza 400 m od centra mesta, v blízkosti hotela sú nákupné centrá a reštaurácia.

Športhotel poskytuje ubytovanie a služby na rodinné dovolenky, športové sústredenia, školské výlety, služobné cesty, firemné školenia.

Športhotel vlastní certifikát „Vitajte cyklisti“ a zabezpečuje všetky služby pre cyklistov vyplývajúce z certifikácie.

Športhotel ponúka celkom 14 izieb a 2 apartmány, detský kútik, spoločnú TV miestnosť a konferenčná miestnosť. Izby majú vlastné sociálne zariadenie. Niektoré izby majú balkón, TV a chladničku. Parkovanie a pripojenie na internet je zadarmo.

V mimosezónnej prevádzke do 14. júna 2021 ubytovanie poskytujeme minimálne pre dve osoby a minimálna dĺžka pobytu je päť nocí.

Mimosezónne ceny:

Ubytovanie pre jednu osobu na jednu noc    8,50 €
Miestny poplatok (osoba nad 18 rokov)  1,10 €
  Raňajky v blízkej reštaurácii    2,80 €
  Polpenzia v blízkej reštaurácii    7,40 €
  Plná penzia v blízkej reštaurácii    11 €
  Prenájom futbalového ihriska / s osvetlením    30 / 40 €
  Prenájom športovej haly    20 €

Žiadame vážených hostí dodržiavať platné protipandemické opatrenia!

Ďalšie informácie:

recepcia@msosturovo.sk