Mestská športová organizácia - Štúrovo

Tréningový tábor

Ponúkame Vám typ na cenovo a organizačne nenáročný tréningový tábor do Štúrova, mesta plného zážitkov a zábavy.
Mestská športová organizácia je ideálnym miestom pre Vás na organizovanie športového dňa, tréningového tábora a na rôzne iné akcie. Máme dve futbalové ihriská, atletickú dráhu, tenisové kurty, telocvičňu, športovú halu a posilňovňu.
Ubytovanie môžete rezervovať v Športhoteli, kde viac ako 50 ľudí vieme ubytovať. Izby majú svoje vlastné sociálne vybavenie, televízor a chladničku. Niektoré izby majú aj balkón.
Stravovanie zabezpečíme v blízkej reštaurácii. V areáli MŠO máme 50 miestnu jedálňu, ktorá je ideálna na organizovanie rôznych spoločenských akcií, alebo na občerstvenie. Zasadačka je ideálnym miestom na prezentácie, školenia a rôzne iné.
Internet cez wifi a parkovanie zabezpečíme zdarma.
Mesto Štúrovo Vám ponúka množstvo atrakcií v lete i v zime ako jazdu vláčikom, výletnú plavbu po Dunaji, kúpalisko Vadaš a 3D Kino Danubius.
Kontakt:
Mestská športová organizácia – Športhotel
organizator@msosturovo.sk, +421 907 352 893
Maďarská rugbyová reprezentácia
už roky sú u nás na sústredení.
Príďte aj Vy!
Športové haly
• telocvičňa (35m x 20m): podlaha: parketa, vhodná na: basketbal, volejbal, badminton, futsal, minihádzanú, tenis a na bojové športy
• športová hala (39m x 19m): podlaha: guma, vhodná na bojové športy ako judo, karate, na päťboj, šerm, hádzaná, tenis, futsal a na box.
• posilňovňa

Ihriská
• 2 futbalové ihriská
• Tenisové kurty: na dvoj a štvorhru s antukou