Városi Sportegyesület - Párkány

Rendezvények

A Városi Sportegyesület alkalmas konferencák, sportnapok, iskolázások, előadások, céges és családi rendezvények lebonyolítására. A rendezvények lebonyolítására két terem áll az érdeklődők szolgálatára:

Étkező
A létesítmény legnagyobb terme, mely kiváló helyet biztosít céges és családi rendezvények lebonyolítására, mint például előadás, osztálytalálkozó . A terem kényelmes kapacitása 50 fő, terembérleti díj 20,- €/óra.

Konferenciaterem
A konferenciaterem modern médiatechnikával felszerelt (vetítővászon, vetítőgép, flipchart), kényelmesen 20 fő befogadására képes tárgyalóterem, mely kiváló helyet biztosít előadások, konferenciák, iskolázások, különböző céges rendezvények lebonyolítására. A terembérleti díj 20,- €/óra.

A bérlés mellé ingyenes parkolás és wifin keresztüli internetcsatlakozás biztosított.

Elérhetőség:
Városi Sportegyesület - Sporthotel