Sporthotel

A párkányi Sporthotel 400 m-re található a városközponttól és 800 m-re a Vadas Termálfürdőtől.

A Sporthotel megfelelő szállást és szolgáltatásokat biztosít családi üdülésekre, edzőtáborozásokra, iskolai kirándulásokra, de nagyobb csoportok fogadására is.

Sporthotel „Vitajte cyklisti” certifikációval rendelkezik, ami a kerékpározók elszállásolását és különböző szolgáltatásokat tartalmaz.

A kétemeletes Sporthotelben 14 szoba és 2 apartman, konyha, étterem, gyereksarok, közös TV helység és ülésterem áll a vendégek rendelkezésére. A szobák saját fürdőszobával vannak ellátva, némelyikben televízió és hűtőszekrény is található. A szobák egy részéhez erkély is tartozik. A hotel előtt lehetőség van ingyenes parkolásra, és az internet is ingyenes.

Vadas

A nyári idény június 15-től szeptember 15-ig tart

Szoba, apartman és bungaló árak:

Szoba két személyre … 30 €

Szoba három személyre … 27 €

Szoba négy személyre … 35 €

Apartman öt személyre … 40 €

Bungaló a kempingben négy személyre … 25 €

Szolgáltatás árak:

Reggeli a közeli étteremben … 2,80 €

Félpanzió a közeli étteremben … 7,40 €

Teljes ellátás a közeli étteremben … 11 €

Pótágy … 5 €

Mária Valéria híd

Figyelmeztetés!

Helyi illeték 18 éven felül egy éjszakára 1,10 € személyenként.

A szobák elfoglalása délután 14-órától lehetséges, melyet a vendég köteles elhagyni a foglalás utolsó napjának délelőtt 10 órájáig.

A hotelba házikedvencek elszállásolása, behozatala nem engedélyezett.

Kérjük a kedves vendégeinket, hogy tartsák be az aktuális járvány elleni intézkedéseket!

További információk:

recepcia@msosturovo.sk