Nyitva van a Sporthotel

Sporthotel 400 m-re van a városközponttól, közelében két áruház és vendéglő található.

A Sporthotel megfelelő szállást és szolgáltatásokat biztosít családi üdülésekre, edzőtáborozásokra, iskolai kirándulásokra, szolgálati utakra és céges akciókra.

Sporthotel „Vitajte cyklisti” certifikációval rendelkezik, ami a kerékpározók elszállásolását és különböző szolgáltatásokat tartalmaz.

A kétemeletes Sporthotelben 14 szoba és 2 apartman, gyereksarok, közös TV helység és ülésterem áll a vendégek rendelkezésére. A szobák saját fürdőszobával vannak ellátva, némelyikben televízió és hűtőszekrény is található. A szobák egy részéhez erkély is tartozik. A hotel előtt lehetőség van ingyenes parkolásra, az internet használata is ingyenes.

Idényen kívül minimum két fő esetén legalább öt éjszakára áll módunkban vendégeket elszállásolni.

Idényen kívüli időszak (2021. június 14-ig) árai:

Szállás idényen kívül egy személyre    8,50 €
  Helyi illeték (18 éven felül)  1,10 €
  Reggeli a közeli étteremben    2,80 €
  Félpanzió a közeli étteremben    7,40 €
  Teljes ellátás a közeli étteremben    11 €
  Labdarúgó pálya bérlés / világítással    30 / 40 €
  Sportcsarnok bérlés    20 €

Kérjük a kedves vendégeinket, hogy tartsák be az aktuális járvány elleni intézkedéseket!

További információk:

recepcia@msosturovo.sk